Samochody z Anglii UK tablic rejestracyjnych

Samochody z Anglii są dostępne po bardzo korzystnych cenach. Spowodowane jest to obecną tendencją zniżkową na tamtejszym rynku oraz ruchem prawostronnym w Europie, co oznacza, że rynek angielski jest właściwie „zamknięty” dla samochodów używanych i kontroluje on ceny, trzymając je na niskim poziomie. Inna zaletą angielskich samochodów jest fakt, iż umiarkowany klimat i znakomity stan dróg sprzyjają utrzymaniu samochodów w doskonałym stanie. Coroczne, ścisłe przeglądy prowadzone przez Ministerstwo Transportu oraz surowe prawa ograniczające emisję spalin zmuszają kierowców do częstego serwisowania i napraw samochodów, a więc ich rutynowa konserwacja jest rzeczą dobrze znaną i zwykle dobrze udokumentowaną. Co to oznacza dla potencjalnego nabywcy? Oznacza to, że angielskie samochody z kierownicą umieszczoną po prawej stronie są tanie i doskonale utrzymane.

Regularnie pokonujemy trasę z Anglii przez Francję i Europę Zachodnią do Polski i dalej przez Litwę, Łotwę aż do Estonii. Jesteśmy w stanie dostarczyć pojazd do każdego kraju na tym odcinku trasy. Wielu klientów sprowadzając samochody do Rosji preferuje spokojniejszą granicę z Estonią (nad Narwią), a więc często aranżujemy spotkania z klientami w stolicy Estonii – Talill, aby sfinalizować transakcje.

Rejestracja samochodu i inne formalności. Dokumenty rejestracyjne angielskiego samochodu nigdy nie tracą ważności, jak ma to miejsce w niektórych krajach. W Anglii można zarejestrować samochód na firmę lub osobę cywilną, nawet bez jej obecności. Jeśli zajdzie taka konieczność, jesteśmy w stanie zarejestrować pod angielskim adresem pojazd na osobę lub firmę zainteresowaną jego zakupem.W niektórych przypadkach rejestracja pojazdu na jego poprzedniego właściciela z pokwitowaniem wystawionym na nowego właściciela wystarcza w zupełności. Od klienta zależy, w jaki sposób samochód zostanie sprowadzony do Rosji, Ukrainy, Białorusi, czy gdziekolwiek indziej. Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb każdego klienta oraz dostarczyć wszelkie potrzebne dokumenty, łącznie z dokumentacją ubezpieczenia pojazdu w Anglii. Wielu ludzi prowadzi w Rosji samochody z angielską rejestracją, sprowadzone do kraju na okres „tymczasowy”, co roku odnawiając w Finlandii lub Estonii „tymczasowe” dokumenty importu.

Również w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii wielu ludzi korzysta z wygód posiadania samochodu zarejestrowanego w Anglii. Nie muszą się martwić o przeglądy roczne, radary policyjne i mandaty. Władze angielskie rzadko powiadamiają zagraniczne władze, by tropić mniejsze wykroczenia drogowe. Korzyści wywodzące się z posiadania samochodu z angielską rejestracją są niezliczone.

Chcielibyśmy nawiązać współpracę z dealerami oraz z ludźmi interesu pełnymi inwencji twórczej, którzy są w stanie swobodnie poruszać się po Estonii, lub mieszkają w Polsce, bądź jednym z krajów nadbałtyckich. Jeśli masz jakiś pomysł, sugestię lub propozycję – skontaktuj się z nami już dziś. Możliwości współpracy są nieograniczone!

Preferujemy kontakt w języku angielskim, jednak w razie potrzeby jesteśmy w stanie zapewnić kontakt w języku rosyjskim. Mamy nadzieję, że klienci z krajów nadbałtyckich i Europy Wschodniej będą to mieli na uwadze.

Leave a Reply

Why ask?


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.