UK registreeritud autode

Autod on Inglismaal saadaval väga soodsa hinnaga. Siinne majandusliku aktiivsuse langus ja fakt, et Mandri-Euroopas on liiklus vasakpoolne, tähendab seda, et Inglismaa on kasutatud autode jaoks „suletud turg“, kus hinnad on kontrolli all ja madalad. Teine Inglise autode eelis on see, et Inglismaa mõõduka kliima ja suurepäraste teede tõttu on autod enamasti esmaklassilises korras. Transpordiministeeriumi poolt läbiviidavad iga-aastased ranged kontrollimised ja ülimalt karmid heitgaasinormid sunnivad siinseid inimesi oma autosid väga tihti hooldusesse ja remonti viima, mistõttu sõidukid on alati läbinud tavahoolduse, mille kohta üldjuhul väljastatakse ka vastav dokument. Mida see teie jaoks tähendab? Seda, et Inglise parempoolse rooliga autod on odavad, hästi hooldatud ja esmaklassilises korras.

Me sõidame korrapäraselt Inglismaalt Prantsusmaale, läbi Lääne-Euroopa Poolasse ja sealt edasi Leetu, Lätti ja Eestisse. Võime tuua auto ükskõik millisesse sellele teele jäävasse punkti. Kuna paljud autosid sel viisil Venemaale viivad inimesed eelistavad Eestis asuvat vaiksemat Narva piiripunkti, kohtume me oma klientidega tehingute läbiviimiseks tavaliselt Eestis, Tallinnas.

Registreerimisdokumendid ja paberitöö. Erinevalt mõnest riigist ei pea Inglismaal välja antud sõiduki registreerimistunnistust igal aastal uuendama, see kehtib igavesti. Inglismaal võib auto registreerida ükskõik millise ettevõtte või isiku nimele ka siis, kui isikut ennast kohal ei ole. Vajaduse korral võime teie või teie ettevõtte nimele registreeritud sõiduki ka Inglismaal olevale aadressile tuua. Teise võimalusena piisab mõnikord ka sõiduki eelmise omaniku nimel olevast registreerimistunnistusest ja teie nimele väljastatud kviitungist. Teie ise teate, millisel viisil saate sõiduki kõige lihtsamini Venemaale, Ukrainasse, Valgevenesse või mujale viia, meie oleme paindlikud teie vajaduste suhtes ja saame anda teile kõik dokumendid, mida vajate, sealhulgas ka Inglismaa Autokindlustuse dokumendid. Paljud väga rahulolevad inimesed sõidavad mööda Venemaad Inglismaal registreeritud sõidukites, mis on toodud riiki ajutise impordi korras – need inimesed peavad vaid kord aastas sõitma Soome või Eestisse ja seejärel tagasi Venemaale, et saada uus dokument ajutise impordi kohta.

Poolas, Leedus, Lätis ja Eestis sõidavad paljud inimesed samuti Inglismaal registreeritud sõidukitega, sest nii on neile kasulikum. Ei mingeid iga-aastaseid kontrollimisi, tüütuid kiiruseületamise kaameraid ega parkimistrahve. Inglismaa võimud teevad väiksemate liiklusrikkumiste korral väga harva teiste riikide politseijõududega koostööd. Hea kujutlusvõimega inimene leiab Inglismaal registreeritud sõiduki kasutamise juures arvukaid ja mitmekesiseid eeliseid.

Me soovime luua kontakte kaupmeeste, edasimüüjate ja hea kujutlusvõimega ärimeestega, kellel on võimalus vabalt Eestisse, mõnda teise Balti riiki või Poolasse ja sealt välja reisida. Kui teil on mõni idee, soovitus või ettepanek, ootame teid endaga ühendust võtma. Ärivõimalustele seab piire vaid meie kujutlusvõime!

Eelistame, et võtaksite meiega ühendust inglise keeles, kuid me oleme võimelised suhtlema ka vene keeles. Balti riikide või Ida-Euroopa keeli me ei räägi.

One Response to “UK registreeritud autode”

  1. Hi, thanks for sharing good informative article. Im Estonian citizen selling used UK cars in London. I am planning to start cars export to Estonia. If you are interested to buy or export to Russia, please contact me Regards

Leave a Reply

Why ask?


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.