Korter Rendiks Tallinnas: Peetri Küla – Rae Vald, Harjumaa, Eesti.

Korter rendiks Tallinnas: Peetri Küla – Rae Vald, Harjumaa, Eesti.

Korter on kolmetoaline , pindalaga 70 m2 ning asub prestiižes Uusmaa elamurajoonis Uusmaa teel Peetri külas. Korter on rendiks pikema perioodi vältel.

Korter asub hoone kahel ülemisel korrusel ning renditakse välja koos kahe parkimiskohaga. Korteris on kaks magamistuba, suur privaatne rõdu, ruumikas elutuba ja suurepärased vaated mõlemale poole hoonet.

Korteris on gaasikeskküte. Akendel on kolmekordsed klaasid, et tagada minimaalne soojuskadu talvekuudel. On ka alarmisüsteem, terasest turvaline välisuks ja maitsekas sisustus.

Korteris on kaks vannituba, üks neist duššiga. Korter on täielikult möbleeritud: olemas on voodi, diivan, tehnika, külmkapp, pesumasin, nõudepesumasin ja Suurbritanniast toodud mööbel.

Apartment Peetri Kula

Hoone ehitati 2008. aastal, ent renditavas korteris on senimaani elatud vaid puhkuseperioodidel, mistõttu on korter sama hea kui uus. Korter on ideaalne inimesele, kes regulaarselt äri tõttu reisib, jõukale vallalisele inimesele, paarile või noorele perele.

Flat Peetri Kula

Alumisel korrusel on laste mänguväljak. Ühtlasi on ümbruskonnas arenenud taristu, lennujaam ning Ülemiste keskus on kõigest 5 minuti kaugusel.

Rental Peetri Kula

Naabrid on vaiksed ja tööga hõivatud inimesed, kes austavad oma kogukonda. Korter asub hoones, mille juhtimist korraldab korteriühistu, mistõttu on igakuised tasud madalamad kui tavaliselt. Ühistul on ka aktiivne esimees, kes tegeleb võimalike probleemidega.

Korteriomanikud kõnelevad nii vene kui ka inglise keelt. Tegemist on professionaalsete ja eetiliste inimestega, mistõttu on tagatud üürniku heaolu. Üürimisega ei kaasne maakleritasu. Ette tuleb maksta ühe kuu tagatisrahu ja ühe kuu üür.

Peetri Kula Property

Üürisoove oodatakse vaid inimestelt, kes on majanduslikult kindlustatud ning kes töötavad täistöökohaga. Üürnikuks sobiv isik on üle 25e aastane vana, ei oma koduloomi ning on kas lastetu või 1-lapselise perega.

Rae Vald Apartment

Üürisumma on €500 kuu kohta, lisanduvad kohalikud teenused ja tarbekulud. Pakutav korter on saadaval neile, kes soovivad maksta naelades (GBP) või dollarites (USD).

Kui Te olete huvitatud korteri pikemaks perioodiks üürimiseks (miinimum üks aasta), siis palun kontakteeruge aadressil: cash4housesuk@aol.com kas inglise või vene keeles.

Kui Te räägite ainult eesti keelt, siis saatke e-mail eesti keeles ja meie kohalik esindaja kontakteerub Teiega koheselt.

Põhjus, miks te leidsite selle kuulutuse tõenäoliselt Google kaudu tundmatust blogist on see, et meie kogemuses Eesti kohalikud kinnisvaraagentuurid ei ole Euroopa standardite kohaselt aktsepteeritud. Samuti on neil vähene kogemus kinnisvara reklaamimisele.

Me ei leidnud Eestist agenti, kes oleks olnu nõus saadaval olevat kinnisvara professionaalselt reklaamima ja kes ei soovinud nii korteriomanikult kui ka tulevaselt üürnikult saada ennekuulmatuid summasid oma töö eest (v.a city24.ee baaslist).

Miks peaks keegi, kes teeb korterist kümme pilti ja paneb kuulutuse internetti, saama tasuks €1000 (€500 nii korteriomanikult kui ka rentijalt „tutvuste eest“) peaaegu mitte millegi eest?

Seetõttu läheneme asjale ebatavalise nurga alt ja reklaamime korterit Google.com-is ilma tavaliste kõrgete maakleritasudeta. Võtke meiega juba täna ühendust. Teie uus korter ootab Teid…

Comments are closed.


Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.